Tip odjinud: Joch, Wilders a Senát

sobota 21. listopad 2009 22:36

•   Jak uvádím v pravém sloupci s odkazy, k mým oblíbeným blogům patří ten, který má na konkurečním serveru iDNES.cz Roman Joch. Ředitel Občanského institutu, politolog s brilantními názory a excelentním úsudkem, který dokáže své postoje neméně excelentně prezentovat.

Kdykoli si v návalu internetových a jiných aktivit na Romana vzpomenu, kliknu na odkaz s jeho blogem, abych se podíval, co nového napsal. V poslední době mi dělal starosti: už dlouho v jeho příspěvcích nic nového nepřibylo.Mezi předposledním článkem a tím, na který chci dnes upozornit, uplynulo dlouhých šest týdnů. Výsledek ale stojí za to, čekání se vyplatilo. Máte-li zájem, klikněte na tento odkaz – a pokud nejste zarytí levičáci, nebudete zklamáni.Přinejmenším na vás čeká  další zajímavý námět  k přemýšlení.

Lubomír Stejskal

Lubomír Stejskal

Lubomír Stejskal

Ročník 1956. Nejen internetový publicista, odkojený psaným i mluveným slovem, k jehož kultivované podobě chová hlubokou úctu. Vždyť ... na počátku bylo Slovo. Nejoblíbenější relax: Fotografování ryb pod hladinou Rudého moře. Od 11. 7. 2012 jsem aktivní na blogu iDNES.

REPUTACE AUTORA:
0,00