Miss Země 2009 je z Brazílie

neděle 22. listopad 2009 17:44

Larissa Ramosa - Miss Earth 2009

• V neděli 22. listopadu 2009 se na filipínském ostrově Baracay konala finálová část soutěže Miss Earth 2009. Vítězkou se stala devatenáctiletá brazilská kráska Larissa Ramosová pocházející z bezmála dvoumilionového města Manaus ležícího ve spolkovém státě Amazonas. Česká zástupkyně ze základní skupiny soutěžících nepostoupila, nicméně s prázdnou se nevrací.

VÝSLEDKY SOUTĚŽE


Miss Earth … Larissa Ramosová, Brazílie


První vicemiss – Miss vzduchu … Sandra Seifertová, Filipíny

     

Druhá vicemiss – Miss vody … Jessica Barbozaová, Venezuela


Třetí vicemiss – Miss ohně … Alejandra Echevarria, ŠpanělskoZástupkyně ČR se rekrutuje z přehlídky Česká miss. Letos to byla její první vicemiss Tereza Budková.


Přestože ze základní skupiny výš, tj. do semifinále se neprobojovala, přiváží dvě ocenění. Větší speciální cenu - Miss Photogenic a jednu z menších trofejí, cenu za nejlepší ekologický design kabelky. Zklamání to není, ale ruku na srdce, mnozí doma doufali v její postup, neboť byla považována za favoritku.


V soutěžích krásy nás teď čeká další klání – 12. 12. 2009 Miss World v Jihoafrické republice. Půvab dívek z českých zemí bude reprezentovat Aneta Vignerová, vítězka Miss ČR 2009.Lubomír Stejskal

Lubomír Stejskal

Lubomír Stejskal

Ročník 1956. Nejen internetový publicista, odkojený psaným i mluveným slovem, k jehož kultivované podobě chová hlubokou úctu. Vždyť ... na počátku bylo Slovo. Nejoblíbenější relax: Fotografování ryb pod hladinou Rudého moře. Od 11. 7. 2012 jsem aktivní na blogu iDNES.

REPUTACE AUTORA:
0,00