Galerie ve výloze

pondělí 28. únor 2011 08:05

• Dvacátého prvního června tomu bude dvacet let, co republiku opustili poslední vojáci Střední skupiny vojsk. Armádní formace Sovětského svazu, která byla vytvořena po srpnové okupaci 1968.

Ta vyvolala doslova erupci lidové tvořivosti. V běhu každodenního života, obklopeni reálnými problémy, jsme na to my, pamětníci, tak trochu pozapomněli. Ti, kdo vstup vojsk, jak se tomu eufemisticky říkalo (také bratrská internacionální pomoc) nezažili, většinou ani nevědí, že něco takového existovalo.

 

O čem že je řeč?

 

Je lepší jednou vidět než třikrát slyšet, říká klasická moudrost. Použít můžeme také upravený Césarův výrok: Přišel jsem, viděl, vyfotil a umístil na blog. Na jednom místě v Karlových Varech, poblíž Městské tržnice, narazíte ve výloze na pozoruhodnou přehlídku. Slov netřeba. Tady je pár snímků.

 

Foto

 

LN-BB-okup01.jpg

*

*

LN-BB-okup02.jpg

*

*

LN-BB-okup03.jpg

*

*

LN-BB-okup05.jpg

*

*

LN-BB-okup06.jpg

*

*

LN-BB-okup07.jpg

*

*

LN-BB-okup08.jpg

 

 

 

Lubomír Stejskal

Lubomír Stejskal

Lubomír Stejskal

Ročník 1956. Nejen internetový publicista, odkojený psaným i mluveným slovem, k jehož kultivované podobě chová hlubokou úctu. Vždyť ... na počátku bylo Slovo. Nejoblíbenější relax: Fotografování ryb pod hladinou Rudého moře. Od 11. 7. 2012 jsem aktivní na blogu iDNES.

REPUTACE AUTORA:
0,00