Festivalové exteriéry (3/3)

neděle 1. červenec 2012 16:01

• Ačkoli to tak večer nevypadalo, v noci se přihnala bouře. Blesky křižovaly oblohu ze všech světových stran a obyvatelé stanového městečka v areálu koupaliště Rolava si přišli na své. Několikrát za noc byla přerušena dodávka elektrického proudu.

Ovšem dopoledne, kdy jsme se potřetí, a pro účely tohoto blogu nejspíš naposledy vydali do ulic festivalem ozdobených Karlových Varů, nebylo po nočním řádění živlů, jež se dostalo i do celostátního zpravodajství, ani památky. Snad jen vítr zesílil, což bylo příjemné; teplota se držela kolem pětadvaceti.

*

fe23.jpg

... festivalové symboly před hotelem Thermal

*

fe24.jpg

... filmaři v akci. V Mlýnské kolonádě

*

fe31.jpg

... filmaři v akci. V Tržní kolonádě

*

fe26.jpg

... pohoda na trávníku před Domem České televize

*

fe27.jpg

... zdánlivě obyčejný stánek, ale pozor - to je festivalová  Zenozóna. A tady je třeba hodit se do klidu.  Dopomůže k tomu jedna ze tří druhů zenonád neboli prvního Anti-Energy drinku.  Jak jsme byli  poučeni, po jeho požití nebudeme lítat jak vyklepanej ratlík po kancelářský budově, ale získáme  přirozenou sílu, díky níž budeme podávat skvělé výkony  dlouhodobě ... a tak dále. Prostě japonskej přístup. Jo, a taky jsme si na speciální kartičce mohli změřit kondici.  Vyšlo mi, že jsem mírně nervózní ...

*

fe33.jpg

... s hosteskou propagující na  vozítku Segway první program veřejnoprávního rozhlasu

*

fe32.jpg

... o den dříve měli Piráti.cz na tomto místě stánek. Toto z něj zbylo

*

fe30.jpg

... prostě Margaret

*

fe29.jpg

... festivalový Grandhotel Pupp. Před ním  lid obecný čekající na celebrity

*

fe28.jpg

... také celebrita - mezi automobily. Těžko odolat a nepořídit snímek. Porsche 911.

*

fe25.jpg

... jako správný bloger na Lidovkách se nemohu rozloučit stylověji. Snímkem hostesek, z nichž ta prostřední propaguje právě tento list

Lubomír Stejskal

Lubomír Stejskal

Lubomír Stejskal

Ročník 1956. Nejen internetový publicista, odkojený psaným i mluveným slovem, k jehož kultivované podobě chová hlubokou úctu. Vždyť ... na počátku bylo Slovo. Nejoblíbenější relax: Fotografování ryb pod hladinou Rudého moře. Od 11. 7. 2012 jsem aktivní na blogu iDNES.

REPUTACE AUTORA:
0,00