Víte, co dělal Karel Gott 11. května?

čtvrtek 15. květen 2008 21:01

•  Byl k vidění v Roy Thompson Hall. Tedy přesněji vystupoval v Roy Thompson Hall. V prestižním koncertním stánku, který se nachází …

 

v Torontu na Simcoe Street, vlastně ne tak daleko od proslulé CN Tower.

 

LN-BB-gott1a.jpg

 • Roy Thompson Hall. Postavena 1982, rekonstruována o dvacet let později. Domovská scéna Torontského symfonického orchestru.  Vpravo vykukuje horní část  proslulé věže CN Tower. 


Ano, Karel Gott a jeho speciální host Felix Slováček se nacházejí v těchto dnech v Zemi javorů. V rámci Canadian Tour 2008 koncertovali 11. května v Torontu, čtrnáctého ve Vancouveru a šňůru uzavřou v neděli 18. května  vystoupením v Edmontonu.


Chcete-li si prohlédnout přes 150 snímků z Mistrova torontského vystoupení(určeno především pro členky fanklubu Zlatého slavíka), navštivte webové stránky krajanského listu Nový domov. Tam se dozvíte víc.

• • •


Lubomír Stejskal

Lubomír Stejskal

Lubomír Stejskal

Ročník 1956. Nejen internetový publicista, odkojený psaným i mluveným slovem, k jehož kultivované podobě chová hlubokou úctu. Vždyť ... na počátku bylo Slovo. Nejoblíbenější relax: Fotografování ryb pod hladinou Rudého moře. Od 11. 7. 2012 jsem aktivní na blogu iDNES.

REPUTACE AUTORA:
0,00