Srpen 2: Štěstí přeje připraveným

sobota 2. srpen 2008 21:34

• Druhý srpnový večer, žena u TV(ani nevím, co dávali, protože od té doby, co se ze mě stal internetový aktivista, jsem zjistil, že televize je především ... však vy víte, co) , já jsem byl v jiné části bytu vnořen do materiálů, které připravuji pro seriál Vzpomínky rozhlasového posluchače. Hodiny ukazovaly něco kolem půl deváté, když se  z obýváku ozvalo: "Slyším balón." Z okna místnosti, kde jsem právě přefocoval dokumenty, nebylo nic vidět, z opačné strany ovšem ano. Štěstí bylo, že jsem měl  v ruce fotoaparát - a přestože mě následné vložení snímků sem na blog nepříjemně zdrželo, nemohl jsem se o ně. Jen tak, pro radost ...

Snímky nechávám bez průvodního textu. Snad jen s dodatkem, že větší z obou balonů šel na přistání na nedaleké louce, menší v panelové zástavbě zmizel z očí. 

LL-balon01.jpg

 

LL-balon02.jpg

 

LL-balon03.jpg

 

LL-balon04.jpg

 

LL-balon05.jpg

 

LL-balon06.jpg

 

LL-balon07.jpg

• 

Lubomír Stejskal

Lubomír Stejskal

Lubomír Stejskal

Ročník 1956. Nejen internetový publicista, odkojený psaným i mluveným slovem, k jehož kultivované podobě chová hlubokou úctu. Vždyť ... na počátku bylo Slovo. Nejoblíbenější relax: Fotografování ryb pod hladinou Rudého moře. Od 11. 7. 2012 jsem aktivní na blogu iDNES.

REPUTACE AUTORA:
0,00