AE + BR = konečně foto!

sobota 3. říjen 2015 10:10

Byla to společenská událost – lhostejno zda týdne, měsíce či roku. Festival krásy, ale také … řekněme jisté vrtošivosti celebrit.

Hovořím o svatbě izraelské top modelky Bar Refaeli a jejího vyvoleného, byznysmena Adiho Ezry. Konala se 24. září (2015) v luxusním lázeňském komplexu na hoře Karmel u Haify – a byla obestřena téměř absolutním tajemstvím.

 

Navíc – manželé si přáli, aby nad místem konání byl na přechodnou dobu zastaven letecký provoz, což vyvolal jistou kontroverzi na vysokých místech. Úřad pro civilní letectví (CAAI) souhlasil, ministr dopravy Katz se ale postavil kategoricky proti: Nebe je otevřené všem, prohlásil a na adresu šéfa CAAI dodal: Jestli zákaz létat nad místem svatby nezrušíš, máš padáka. Poslední slovo měl nakonec ministr.

 

Nebylo málo těch, koho zajímalo, v jakých šatech se bude jedna z nejkrásnějších žen Izraele vdávat. Zájemci si museli pár dnů počkat, ale to by svět celebrit nefungoval tak jak má, kdyby novomanželé nějaký ten snímek do světa nepustili.

 

Níže můžeme posoudit, jak to půvabné Bar ve svatebním slušelo. Vlastně oběma. Teď jde jen o to, aby jim to vydrželo, co si budeme povídat. Bar je známá svým někdejším vztahem s Leonardem DiCaprio – a kde ty časy jsou (2005-2011).

a-bar-wedding1.jpg

... Bar Refaeli a Adi Ezra

Lubomír Stejskal

Lubomír Stejskal

Lubomír Stejskal

Ročník 1956. Nejen internetový publicista, odkojený psaným i mluveným slovem, k jehož kultivované podobě chová hlubokou úctu. Vždyť ... na počátku bylo Slovo. Nejoblíbenější relax: Fotografování ryb pod hladinou Rudého moře. Od 11. 7. 2012 jsem aktivní na blogu iDNES.

REPUTACE AUTORA:
0,00