Fotopozvánka: Štěstí přeje připraveným

čtvrtek 2. duben 2009 21:10

• Kde se vzala, tu se vzala, objevila se po mém boku. Krasavice vyrážející dech. Času jsem měl jen na tři snímky - a stálo to za to. Nebyla mladá, přesto na ní mohli muži oči nechat. V eleganci, noblese a ladných křivkách strčí do kapsy kdejakou soudobou hvězdičku. A že se jich kolem nás denně míhá, až jeden neví, kterou obdivovat dřív …

A teď vážně. Cestou na procházku po Karlových Varech nás za Chebským mostem, na křižovatce lidově zvané U Becherovky (mimochodem – světoznámá likérka se bude za čas z tohoto místa stěhovat do jiné části lázeňské metropole), minul koráb silnic. Takový, jakých je na našich silnicích méně než vepřového v lednici pravověrného muslima.


Vždycky jsem říkal, že k dobrému životu potřebuje člověk pořádnou dávku štěstí. A já ho dnes měl. Modrobílé fáro muselo zastavit na červené, já k němu stačil doběhnout, což by ovšem bylo vcelku k ničemu, kdybych neměl po ruce fungující fotoaparát.


Ano, času bylo tak na tři snímky – a výsledek nabízím níže.


Co říkáte, stálo to za to?


Fotopříloha

 

LN-BB-faro01.jpg

...

 

LN-BB-faro02.jpg

...

 

LN-BB-faro03.jpg

 


Lubomír Stejskal

Lubomír Stejskal

Lubomír Stejskal

Ročník 1956. Nejen internetový publicista, odkojený psaným i mluveným slovem, k jehož kultivované podobě chová hlubokou úctu. Vždyť ... na počátku bylo Slovo. Nejoblíbenější relax: Fotografování ryb pod hladinou Rudého moře. Od 11. 7. 2012 jsem aktivní na blogu iDNES.

REPUTACE AUTORA:
0,00